ربات اتچ!

رباتی برای ضمیمه‌کردن فایل به متن طولانی شما

تلگرام برای زیرنویس یا کپشن فایل، محدودیت ۱۰۲۴ کاراکتری قرار داده که باعث میشود عملا «فایل» موضوع اصلی باشد و این مساله برای بسیاری از اهل‌قلم ناخوشآیند است چرا که آنها می‌خواهند «متن» و اثر قلمی آنها اصل کار باشد و فایلی نیز ضمیمه آن گردد.

ربات اتچ! برای اولین بار در ایران و جهان! این افتخار را دارد که موجب خوشحالی اهل‌قلم شده و امکان ضمیمه‌کردن فایل به متن طولانی را فراهم آورده است. متنی که می‌تواند تا حد 4,000 کاراکتر طولانی باشد.

امکانات ربات اتچ!

  • برای اولین بار در تلگرام: چسباندن فایل به متن تا حد 4,000 حرف در محیطی ساده و دوست داشتنی
  • بدون نیاز به هیچ دانش فنی و کاملا رایگان
برای مشاهده این ربات به آدرس زیر مراجعه نمایید:

telegram.me/attachBot

در ادامه پاسخ به چند سوال متداول کاربران آورده شده است...

چرا بعد از فوروارد از ربات اتچ، فایل از بین می‌رود؟

اگر شما متن را کپی کنید یا فوروارد را با تلگرام‌های غیررسمی (همچون موبوگرام) انجام دهید، لینک نامرئی موجود در متن (که حاوی فایل است) از بین می‌رود.
لذا از تلگرام رسمی و استاندارد استفاده کنید و خروجی ربات را فوروارد کنید و نه کپی :)

چرا نمی‌توان متن خروجی ربات اتچ را کپی کرد؟
زمانی که مطلبی از ربات اتچ فوروارد می‌کنم، بالای آن می‌نویسد Forwarded From. نمیشه نباشه؟

1) دقت کنید که تنها راه معرفی ما به دیگران همین است، پس بخیل نباشید :)
2) این قانون تلگرام است که مطلب از هر جایی فوروارد شود، بالای آن می‌نویسد که از کجا فوروارد شده و دست ما نیست که آن را پاک کنیم!
3) برخی افراد برای فوروارد بدون ذکر نام منبع اصلی، از نسخه‌های غیررسمی و غیراپن‌سورس تلگرام استفاده می‌کنند اما این نسخه‌ها لینکهای موجود در متن را از بین می‌برند لذا فایل زیر متن (که در واقع پیش‌نمایش یک لینک مخفی به فایل است) نیز از بین می‌رود.
4) اگر شما خروجی ربات اتچ را برای «کانال» می‌خواهید، ما ربات حرفه‌ای وردست را به شما توصیه می‌کنیم. این ربات قابلیت‌های ربات بینام، لینکساز، حذف، عکس‌نگار، اتچ و تی‌مپ و گِردفیلم را بدون رد و اثر برای شما فراهم می‌کند به‌علاوه امکانات متعدد دیگر از جمله ارسال زمان‌بندی شده و ...

استفاده از ربات اتچ رایگان است. پس راه کسب درآمد شما چیست؟

پس آماده‌شدن پاسخ کاربر توسط ربات، ما یک تبلیغ (به صورت یک آیتم مجزا) نیز به کاربر ربات اتچ نمایش می‌دهیم که درآمد آن صرف امور توسعه، نگهداری و پشتیبانی ربات می‌شود.
در صورتی که شما هم می‌خواهید تبلیغ‌تان در این محیط به دیگران نمایش داده شود، کافی‌ست کلمه تبلیغ را به ربات اتچ ارسال کنید.

هزینه تبلیغات شما چرا کمی گران‌تر از تبلیغات در کانال‌هاست؟

این روزها بازار member و view ی مصنوعی به شدت داغ است. چه بسیار کاربرانی که قدرت تشخیص مطلب خوب و بد را ندارند و بر مبنای member و view ی یک کانال در مورد عضو شدن یا نشدن در آن تصمیم می‌گیرند.
مدیران بسیاری از کانال‌ها، صرفا به جنبه بیزینس ماجرا توجه دارند و با دزدیدن محتوا از کانال‌های دیگر و سایت‌های اینترنتی، کانال خود را پربار می‌کنند و سپس با صرف (بخوانید: سرمایه‌گذاری) چند میلیون تومانی، تعداد member و view ی آن را بالا می‌برند تا بتوانند مشتریان درج تبلیغ را توجیه کنند که مثلا صدهزار تومان برای درج تبلیغ‌شان از مشتری بگیرند.

تبلیغات در ربات اتچ، چند مزیت دارد:
1) به کاربران واقعی (و نه مصنوعی) نمایش داده می‌شود.
2) ما پکیج‌های کوچک نیز داریم به این صورت که مثلا شما می‌توانید با پرداخت هزار تومان هم تبلیغ خود را برای نمایش به ۱۰۲۴ نفر سفارش دهید.
3) بجز تأیید محتوای تبلیغ، تمام فرآیند درخواست درج تبلیغ و پرداخت به صورت آنلاین و اتوماتیک است. شما ابتدا کلمه تبلیغ را به ربات ارسال می‌کنید. در صورتی که ظرفیت پذیرش تبلیغ پر نشده باشد، ربات از شما می‌خواهد که تبلیغ خود را ارسال کنید. پس از ارسال محتوای تبلیغی به ربات، ربات از شما می‌خواهد که منتظر تأیید محتوای تبلیغی خود باشید.
در صورت تأیید، پیامی دریافت خواهید کرد که حاوی گزینه‌های مختلف پرداخت است و شما پس از انتخاب تعداد و هزینه تبلیغ، به بانک سامان منتقل می‌شوید و پس از پرداخت هزینه با هر یک از کارت‌های عضو شتاب در صفحه بانک سامان، بلافاصله پیامی در تلگرام خود دریافت می‌کنید که حاکی از تأیید پرداخت شماست و نمایش تبلیغ شما بلافاصله شروع می‌شود و شما هر زمان که بخواهید، با فرستادن کلمه آمار به ربات، می‌توانید وضعیت تبلیغ خود را مشاهده نمایید.

آیا تبلیغات در ربات اتچ برای هر نوع محصول/خدماتی موثراست؟

خیر!
گاهی یک تبلیغ در یک جا باعث افزایش 5 درصدی مشتریان می‌شود اما همان تبلیغ با همان تعداد نمایش در جای دیگر کمتر از 1 درصد به مشتریان شما اضافه می‌کند.
لذا این به عهده شماست که تشخیص دهید تبلیغ در محیط این ربات برای کار یا خدمات شما موثر است یا خیر.

همچنین دقت کنید که تبلیغات در محیط این ربات، به تدریج نمایش داده می‌شود (تا موجب ملول شدن کاربران نگردد) لذا اگر شما برای نمایش تبلیغ‌تان و رساندن view آن به عددی بالا در یک شب! عجله دارید، تبلیغات در این ربات مناسب نیست چرا که ممکن است نمایش تبلیغ شما دو هفته به طول بینجامد. این نکته را به این خاطر گفتم که دیده شده که برخی کاربران در فستیوال‌ها و مسابقات «عکاسی» شرکت می‌کنند و برای رساندن «ویو» ی عکس موردنظرشان به عددی بالا، آن را به عنوان تبلیغ به این ربات ارسال می‌کنند که گفتیم ما یک‌شبه تبلیغ شما را نمایش نمی‌دهیم.

ربات اتچ چه محدودیت‌هایی دارد؟

ربات اتچ برای استفاده عادی و نرمال ایجاد شده است و اکثر کاربران با آن هیچ مشکلی ندارند. حجم فایل ضمیمه‌شونده نیز از نظر ما محدودیتی ندارد و شما هر فایلی (حتی با حجم بالای یک گیگ) را می‌توانید ضمیمه کنید.

کاربرانی که حجم بالایی از مطالب را به این ربات میفرستند یا فوروارد می‌کنند (مثلا 20 تا مطلب با هم) و با این کار حق دیگران در دسترسی به ربات را محدود می‌کنند، به صورت اتوماتیک توسط ربات شناسایی و دسترسی آنها به مدت یک هفته مسدود می‌گردد.

همچنین تلگرام با هرزه‌نگاری در فضای عمومی (مثل کانال‌ها) مخالف است لذا چنانچه محتوای نامناسبی توسط ربات‌های ما ایجاد شود، دسترسی شخص مذکور به ربات‌های ما برای همیشه مسدود می‌گردد.

من پرسش دیگری دارم که در پرسش‌پاسخ‌های بالا نیامده. از کجا می‌تونم سوالم رو بپرسم؟

عبارت کمک را به ربات اتچ ارسال کنید. پاسخ برخی از سوالات متداول نیز در آنجا داده شده است. اگر باز هم پاسخ سوال خود را نیافتید؛ می‌توانید از طریق این آیدی تلگرامی با ما در تماس باشید.

بازگشت به صفحه اول