ربات استیکر

آسان‌ترین راه برای ساخت استیکر از متن فارسی و تصاویر و همچنین ایجاد پک استیکر

استیکر، تصویری کوچک اما جذاب است که توجه مخاطبان را بیشتر جلب می‌کند.
برای تبدیل عکس به استیکر، ربات‌هایی در تلگرام وجود دارد اما کار با آنها اغلب آسان نیست.

اما با کمک ربات استیکر، شما می‌توانید به سادگی نه فقط عکس بلکه هر چیز عکس‌دار! یا قابل تبدیل به عکس را به صورت استیکر تحویل بگیرید.
علاوه بر عکس، امکان درج متن فارسی (حتی همراه با ایموجی) نیز وجود دارد.
ساخت پک استیکر یا مجموعه‌ای از استیکرها کنار هم نیز هیچگاه به این سادگی روشی که این ربات ارائه کرده است، نبوده است.

امکانات ربات استیکر

  • ساخت استیکر از متن/عکس/فیلم/…
  • برای اولین بار در تلگرام: ساخت استیکر از متن فارسی با امکان تنظیم قلم و رنگ و پشتیبانی از ایموجی
  • ساخت استیکر تقویم و کارت بانکی
  • آسان‌ترین راه در تلگرام برای ایجادِ پک‌های متعدد و افزودن استیکر به آنها
  • امکان استفاده به صورت inline در محیط گفتگوی خصوصی/گروه (ایجاد استیکر از متن شما بدون نیاز به ترک محیطِ گفتگو با دوستان)
برای مشاهده این ربات به آدرس زیر مراجعه نمایید:

t.me/stkrbot

در ادامه پاسخ به چند سوال متداول کاربران آورده شده است...

فرق استیکر با عکس چیست؟ من قبلا هم می‌توانستم متن موردنظرم رو به صورت عکس دربیارم!

حداقل سه برتری بنظر می‌رسد:
۱. استیکر متنی فقط متن است یعنی اطراف آن شفاف است و مثلا رنگ سفید ندارد و این جلوه موجب می‌شود که بیشتر موردتوجه قرار گیرد.
۲. استیکر حتما لود می‌شود! برخلاف تصویر که بسیاری (برای کاهش حجم اینترنت مصرفی) لود تصاویر را غیرفعال می‌کنند.
۳. استیکر می‌تواند پک شود یعنی شما با ارسال یک استیکر، فقط همان استیکر را ارسال نمی‌کنید بلکه زنجیره‌ای از ۱۲۰ استیکر را دارید که هم برای دسترسی خود شما راحت‌تر است و هم برای دیگرانی که پک شما را می‌بینند، می‌تواند کاربرد تبلیغاتی و ... داشته باشد.

کاربردهای استیکر چیست؟

تبدیلِ عبارات، اشعار و تکه‌کلام‌های پرکاربرد به استیکرهای زیبا و خوانا
تیتر کردنِ عباراتِ مهمی که می‌خواهید بیشتر و بهتر دیده شود (مثل یادآوری‌ها، تذکرها، تاریخ‌ها و…)
ایجاد پکِ مرتبط با علائق شخصی یا مرتبط با کار شما (پک استیکرهای متنی، تقویم یا حتی تصاویرِ مثلا محصولات و…)

چگونه پک شخصی بسازم؟

شما با استفاده از ربات ما به سادگی تمام می‌توانید پک شخصی بسازید اما هر کاربر فقط ۱۰ پک (و در هر پک ۱۲۰ استیکر) می‌تواند داشته باشد. پس از پر شدنِ یک پک، امکان ساخت پک جدید در بخش تنظیمات برای او ظاهر می‌شود.
شما پس از ارسال متن/عکس به این ربات و تحویل‌گرفتن استیکر آن، می‌توانید روی دکمه «➕پک» در زیر آن بزنید تا لیست پک‌هایی که قبلا در بخش تنظیمات ساخته‌اید، ظاهر شود و سپس پک موردنظرتان را از لیست انتخاب کنید تا آن استیکر به آن پک اضافه شود.
همچنین در صورتی که شما از «بعضی» استیکرهایی که در پک‌های دیگران دیده‌اید، خوش‌تان آمده، می‌توانید همان «بعضی» استیکرهای دیگران را به این ربات ارسال کنید سپس آن یک استیکر خاص را با کمک ربات به پک خود اضافه کنید.

چگونه استیکر کارت بانکی بسازم؟

شما با ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی خود به همراه نام صاحب کارت (قبل یا بعد از شماره)، می‌توانید یک استیکر کارت بانکی زیبا دریافت کنید و آن را به کسانی که از شما شماره کارت می‌خواهند، بفرستید.

چگونه استیکر تقویم روز بسازم؟

با ارسال دستور calendar/ به ربات، شما می‌توانید روز موردنظر را انتخاب کنید و تقویم آن روز را دریافت نمایید.
تقویم روز می‌توانند در چند نما و با قلم دلخواه شما تنظیم شود و متن، نام کانال تلگرامی و صفحه (پیج) اینستاگرامی به همراه آدرس سایت و شماره موبایل شما نیز روی آن درج شود.
لازم به ذکر است که ساخت استیکر تقویم روز با این ربات، حدودِ یک‌دهم قیمت ربات‌های تقویم‌ساز است 😉

من نمی‌خواهم پس از فوروارد، اثری از ربات شما باشد. امکان دارد؟

زمانی که شما استیکری را در محیط تلگرام فوروارد می‌کنید، اثری از عبارت Forwarded From در بالای آن نمی‌بینید. همچنین دکمه‌های شیشه‌ای که برای تنظیم قلم و رنگ در زیر استیکر مشاهده می‌کنید، پس از فرستادن استیکر به دیگران، از بین می‌رود.
تنها دو نکته هست:
۱. زمانی که شما از حالت inline استفاده کنید، تلگرام عبارت via stkrBot را اضافه می‌کند که این موضوع خارج از اختیار من و شماست و از الزاماتِ تلگرام است.
۲. کاربرانی که از حالت رایگان استفاده می‌کنند، یک واترمارکِ بسیار کوچک در کنار استیکر خود مشاهده می‌کنند که در صورتِ خریداری پلنِ غیررایگان (با مبلغ ۴هزار تومان) هم اسم ربات ما در گوشه استیکر نمایش داده نمی‌شود و هم اینکه در صورت تمایل، خودشان می‌توانند آیدی شخص یا کانال موردنظر را در بخش تنظیمات وارد کنند تا به صورت واترمارک، آیدی موردنظرِ خودِ کاربر در زیر استیکرها اضافه شود.

استفاده از ربات استیکر رایگان است؟

ربات سرور دارد و هزینه‌های سرور ربات با ارز خارجی (دلار) پرداخت می‌شود لذا فقط ۵۰ استیکر می‌توان به صورت رایگان ساخت و کسانی که استفاده جدی و مستمر دارند، می‌توانند با پرداخت مبلغِ ناچیز (در حد هزینه یک پیامک برای هر استیکر) بخشی از هزینه‌های ربات را پوشش دهند.
در صورتی که به هر دلیل گزینه‌ای غیر از پرداخت می‌خواهید؛ می‌توانید INVITE/ را در بخش راهنمای ربات ببینید و پیامِ دعوتی که مشاهده می‌کنید را به دوستان‌تان بفرستید. به ازای هر دوستی که با لینک دعوتِ شما با این ربات آشنا شود و ربات را استارت بزند، ۵۰ استیکر رایگان به اعتبار شما افزوده می‌شود و شما پیامی مبنی بر این افزایش اعتبار دریافت می‌کنید 😍 مثلا اخیرا یکی از کاربرانِ این ربات با اشتراک لینک دعوت‌ش در یک جای شلوغ، اعتبار ساخت حدودِ ۵۰ هزار استیکر رایگان هدیه گرفت!

من دوست دارم زیر استیکر، یک دکمه شیشه‌ای هم برای ارتباط با خودم یا برای تبلیغ کانالم قرار دهم. آیا ممکن است؟

بله شما با کمک رباتِ لینکساز می‌توانید به زیر هر مطلبی (نه فقط استیکر) ده‌ها دکمه بچسبانید 🙃

ربات استیکر چه محدودیت‌هایی دارد؟

ربات استیکر برای استفاده عادی و نرمال ایجاد شده است و اکثر کاربران با آن هیچ مشکلی ندارند.
کاربرانی که حجم بالایی از مطالب را به این ربات میفرستند یا فوروارد می‌کنند (مثلا ۲۰ تا مطلب با هم) و با این کار حق دیگران در دسترسی به ربات را محدود می‌کنند، به صورت اتوماتیک توسط ربات شناسایی و دسترسی آنها مدتی مسدود می‌گردد.
همچنین به دلیل محدودیتِ فضای استیکر، در صورتی که متن کاربر طولانی باشد، تنها ۱۰۰ کاراکتر ابتدای آن تبدیل به استیکر می‌شود.

حال خوندن ندارم! ویدئوی آموزشی ندارید؟

در بخش help/ ویدئوهای آموزشی بخش‌ها و قابلیت‌های ربات قابل مشاهده است.

من پرسش دیگری دارم که در پرسش‌پاسخ‌های بالا نیامده. از کجا می‌تونم سوالم رو بپرسم؟

بخش راهنما را در ربات استیکر ببینید. پاسخ برخی از سوالات متداول نیز در آنجا داده شده است. اگر باز هم پاسخ سوال خود را نیافتید؛ می‌توانید از طریق این آیدی تلگرامی با ما در تماس باشید.

بازگشت به صفحه اول